Про нас

КЛІНІНГ СЕРВІС

Отже, якщо Ви – зайнята людина чи просто потребуєте допомоги у прибиранні, ми чекаємо на Вас! Звернувшись до нас, Ви отримуєте спочатку кваліфіковану допомогу та консультацію щодо підбору та вибору потрібного вибору послуг. Наступний етап – наші фахівці приступають до роботи, повністю враховуючи всі Ваші побажання та особливості території чи приміщення. Наша дружня команда – це гарантія якості, низьких цін та сумлінного виконання покладених на нас обов'язків!

 

ПРИБИРАННЯ

Адже недаремно кажуть: чистота – запорука здоров'я. А у випадках із чистотою офісів, громадських закладів тощо, то чистота – ще й запорука успіху! Саме по собі прибирання будинку в Києві - заняття складне і для багатьох неулюблене, а прибирання будинку після ремонту і зовсім не найприємніше проведення часу! Саме в такі моменти на допомогу приходимо ми: команда компетентних фахівців, які швидко та якісно очистять приміщення від пилу та сміття! Перелік виконуваних нами завдань надзвичайно широкий і різноманітний: це як щоденне, так і генеральне прибирання, миття вікон, хімчистка килимових покриттів і м'яких меблів, прибирання після ремонту, прибирання території і багато іншого! Відтепер у Вас відпаде необхідність витрачати дорогоцінний час та сили на очищення фасаду або на його миття, в клінінгові послуги нашої компанії входять такі обов'язки!

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Окрім миття та прибирання приміщень та території, ми із задоволенням позбавимо Вас такої щоденної рутини, як догляд за домашніми улюбленцями, рослинами, зможемо поповнити запаси побутової хімії.

Окрім того, на прохання клієнта ми можемо відійти від загальноприйнятого стандарту прибирання та нанести захисний склад на вікна, натерти воском гранітні мармурові поверхні, надати послуги вантажників, сміттєвозів, снігоочисної техніки; отже, ми готові на все, щоб полегшити життя та заощадити час наших клієнтів! Сьогодні все більш затребуваною стає послуга очищення від графіті, тому якщо Ви стали жертвою "художніх" хуліганів або просто хочете видалити набридлий малюнок, телефонуйте нам, ми неодмінно допоможемо!

Comments are closed.