Хімчистка м’яких меблів

Абсолютно всі м’які меблі потребують періодичного капітального очищення з метою тотального знищення наявних мікробів, паразитів, пилу та бруду. У випадку, якщо ваші меблі вже не нові, хімчистка м’яких меблів є обов’язковою. Це з тим, що пилосос знищує мікроби лише на поверхневому рівні, а не зсередини.

Нехтування хімчисткою призводить до того, що шкідливі мікроорганізми накопичуються, що провокує розвиток шкірних захворювань, алергії, призводить до зниження імунітету загалом. Особливо це небезпечно для маленьких дітей, бо вони досліджують будь-яку поверхню з особливою ретельністю. Достатньо серйозного очищення провести в домашніх умовах самостійно не може бути можливим. Саме тому наша клінінг-компанія із задоволенням прийде Вам на допомогу, якщо Ви потребуєте проведення хімчистки м’яких меблів.

Наша команда фахівців приїде до вас у зазначений час і за допомогою спеціальної техніки та високоефективних миючих засобів проведе ретельну хімчистку ваших м’яких меблів. Після цього ми гарантуємо, що ваші меблі заграють у новому світлі, бо малюнок стане набагато яскравішим і насиченішим, і ви зможете насолодитися чистотою.

Крім того, засоби, які ми використовуємо для хімчистки, а також уся техніка є якісною та безпечною для здоров’я як людини, так і домашніх улюбленців.

Наше ввічливе обслуговування та цінова політика вас однозначно здивують та потішать! Ми чекаємо на Вас у нашій клінінг-компанії в будь-який час!

Comments are closed.