Щоденне прибирання магазину

Чи вважаєте, що у вашого магазину не так багато постійних клієнтів? Не розумієте чому? Можливо, ви недостатньо уваги приділяли чистоті в магазині? Щоденне прибирання магазину — це важлива складова успішного продажу!

Наша компанія з надання клінінг-послуг — займає найкращі позиції вже кілька років. Секрет успіху полягає в грамотно підібраному кваліфікованому персоналі, а також у гуманній ціновій політиці. Усе, що вам необхідно зробити — просто звернутися до нас, а після цього насолодитися чистотою та порядком, який панує у вашому магазині.

Що ж входить до стандартного переліку послуг, необхідних для щоденного прибирання магазину? Найчастіше ними є:

  • очищення торгових рядів;
  • прибирання в примірочних (якщо такі є);
  • миття скляних поверхонь та дзеркал;
  • прибирання вбиральні, зокрема поповнення запасів побутової хімії;
  • виніс сміття;
  • миття підлоги.

Варіанти дуже різноманітні, залежно від ваших побажань та пропозицій. Крім того, ми з радістю підемо вам назустріч і виконаємо щоденне прибирання магазину в той зазначений час, який є зручним саме Вам. Так, наприклад, прибрати можливо дуже рано, або пізно ввечері з тією метою, щоби не заважати продуктивній роботі магазину.

Наша компанія використовує тільки високоякісну та сучасну техніку для прибирання; також спеціальні засоби для чищення, які, до того ж, абсолютно безпечні для здоров’я. Звернувшись до нас, ви отримуєте не тільки ввічливість в обслуговуванні, а й абсолютну чистоту, яка однозначно підніме Вам настрій і буде приваблювати безліч покупців

Comments are closed.