Щоденне прибирання ресторану

Ми звикли, що ресторан — це місце, де можна смачно поїсти та добре провести свій вільний час. Однак ми ніколи не беремо до уваги інший бік медалі, бо для того, щоби ресторан процвітав та користувався популярністю у відвідувачів, його власники зобов’язані підтримувати свій заклад у повній чистоті. Що ж потрібно для цього? Так, щоденне прибирання, що проводиться у всьому ресторані — найкращий, і, мабуть, єдиний варіант. Наша клінінг-компанія пропонує вам свої послуги з надання регулярного прибирання протягом усього дня або основної, яка може проводитись або ввечері або рано вранці.

Перелік наших послуг є досить великим, але основним є:

  • Вологе прибирання приміщення, а також його дезінфекція.
  • Знепилювання всіх горизонтальних поверхонь.
  • Прибирання у вбиральнях.
  • Виніс сміття.
  • Миття посуду та кухонних меблів.
  • Чищення дзеркальних поверхонь.

Звичайно, цей перелік не повний, усе залежить від конкретного закладу, проте ми завжди готові піти назустріч, щоби допомогти Вам у наведенні чистоти та порядку.

Професійне прибирання, завдяки нашій команді постійно вдосконалюють свої вміння та навички, завдяки чому прибирання здійснюється швидко та якісно. Ми використовуємо тільки ефективні засоби для збирання та дезінфекції, враховуємо, що прибирання проводиться в такому досить «педантичному» місці і з усією обережністю ставимося до своїх обов’язків.

Звернувшись до нашої клінінг-компанії, у результаті ви отримуєте якісно виконане щоденне прибирання та позитивний заряд, який залишають наші фахівці.

Comments are closed.