Хімчистка ковроліна

Ковролін — не найвибагливіше покриття підлоги, проте згодом воно втрачає свій початковий вигляд, бо всередину ворсу набивається пісок та бруд. Якщо ж ви хочете повернути початковий колір своєму покриттю, позбутися пилу, який може спровокувати алергію, тоді ласкаво просимо до нашої клінінг-компанії! Ми із задоволенням почистимо ваш ковролін, дамо йому друге життя.

Багато компаній за наданням клінінг-послуг запропонують вам провести вологе або сухе прибирання покриття підлоги, проте цей метод здатний знищити лише 20 % від загальної кількості бактерій! Ми ж пропонуємо кращий спосіб, а саме хімчистку ковроліну.

Що ж являє собою згадана процедура? Для початку варто відзначити, що команда наших фахівців приїжджає в те місце, де знаходиться ковролін або клієнт привозить його до нас самостійно. Далі відбувається обробка поверхні за допомогою спеціальних пінних шампунів, потім із найпотужнішими миючими засобами покриття промивається таку необхідну кількість разів, поки воно не стане ідеально чистим.

Після цих дій ковролін повинен висохнути. Зазвичай для цього потрібно близько 1 — 3 годин. Слід також зазначити, що наша компанія використовує найефективніші засоби для очищення, проте водночас і найбезпечніші, такі, що не накопичуються в покритті й абсолютно не викликають алергій. Крім того, крім стандартної хімчистки ковроліну, ви також можете замовити й ряд додаткових послуг, таких як брудовідштовхувальну обробку, ароматизацію ковроліну або усунення неприємних запахів, функцій тощо.

Comments are closed.