Миття вітрин

Відомо, що чиста вітрина свідчить про якість магазину, у якому вона встановлена. Достатньо одного погляду на неї, щоби з’явилося чи відпало бажання увійти до магазину та здійснити покупки.

Однак миття вітрин — це тривалий і клопіткий процес, як через велику площу, так і через те, що вітрини перших поверхів приймають «удар» на себе: вони страждають від вуличного пилу, вихлопних газів, кіптяви, на порядок більше, ніж вітрини вищих поверхів.

Наша компанія з надання клінінг-послуг пропонує Вам повний спектр завдань, спрямованих на миття вітрин та підтримання їх у чистоті.

Існує деякий алгоритм, якого дотримуються наші фахівці при виконанні якісного миття вітрини:

  • Поверхня вітрини, її рами та підвіконня (якщо є) попередньо очищаються від локальних забруднень.
  • Далі, скло ретельно очищають із використанням спеціальних професійних засобів або розчинів, які безпечні для здоров’я людини, проте фатальний для ненависних плям.
  • За допомогою скребка-сушіння скло сушаться, а потім протирається.

До цієї послідовності можуть додаватися різні пункти, залежно від кожного конкретного випадку.

Крім того, якщо вітрини знаходяться не на перших поверхах, залучаються фахівці промислового альпінізму, які забезпечують чистоту будь-якої вітрини на будь-якій висоті.

Крім якісного миття вітрин, ми надаємо будь-які послуги для Вашого магазину або будь-якого іншого приміщення, тому що чистота — це дуже важливий фактор і показник Вашого ставлення до себе та оточуючих.

Comments are closed.