Хімчистка підлоги з твердого покриття

Підлоги з твердих покриттів, звичайно, не можна назвати примхливими в догляді, однак і вони вимагають постійного очищення від пилу та сміття. Це обумовлено тим, що через бруд, що в’ївся, витирається поверхневий шар, крім того, дуже багато плям складно виводяться, а згодом, видалити їх неймовірно важко, а іноді навіть неможливо.

Саме для того, щоби підлога залишалася чистою та свіжою, наша команда професіоналів радить періодично проводити хімчистку підлоги з твердих покриттів. Для початку зазначимо, що твердими покриттями називають гранітну підлогу, керамічну плитку, мармур, лінолеум, бетон, ламінат, паркет. Кожен тип вимагає свого догляду, який має між собою як відмінності, так і багато схожих нюансів.

Наша компанія з надання клінінг-послуг із задоволенням допоможе вам оновити верхній шар підлоги шляхом хімчистки. Отже, до переліку основних послуг, які схожі для всіх видів твердих покриттів, входять:
Посилена чистка локальних забруднень, у тому числі застарілих та важкі для виведення.
Шліфування кам’яної підлоги.
Полірування та відновлення природного блиску підлоги.
Нанесення спеціальних розчинів, що в майбутньому захистять тверде покриття.
Нанесення захисного воску.

Як було зазначено вище, для кожного виду твердого покриття потрібен індивідуальний підхід, тому до цього переліку будуть додаватися або забиратися деякі пункти.

Хімчистка підлог у Києві з твердих покриттів — відмінне рішення, якщо ви прагнете зберегти красу ваших покриттів для підлоги, а наша клінінг-компанія — ваш надійний помічник і партнер у питаннях, що стосуються чистоти та затишку.

Comments are closed.