Еко прибирання

ECO прибирання — це нове слово в прибиранні приміщень! Даний метод ідеальний для тих людей, хто страждає на шкірні захворювання, алергію, підвищену чутливість до побутової хімії.

Враховуючи те, що наша клінінг-компанія завжди крокує в ногу з найсучаснішими віяннями прогресу, така чудова послуга вже доступна і в нас! Таким чином, ви в будь-який час можете замовити ECO прибирання й отримати чисту квартиру або будь-яке інше приміщення без найменшої шкоди своєму організму. У чому секрет успіху й неймовірної популярності такого методу наведення чистоти? Насамперед, у відсутності будь-яких миючих засобів та побутової хімії або у відсутності шкідливих парів у них (причина багатьох шкірних захворювань та алергій).

Виявляється, без допомоги побутової хімії легко можна навести лад, адже існує відмінна альтернатива — використання парогенератора. Принцип його роботи дуже простий і логічний: вода заливається в пристрій, нагрівається там і вже виходить назовні в сухому вигляді або мокрому, це вже залежить від поставленого завдання.

Очищення проводиться в будь-яких, навіть важкодоступних місцях, завдяки високій температурі пару. ECO прибирання абсолютно безпечне для вагітних жінок, маленьких дітей, тварин. Це чудова можливість отримати чисту і блискучу квартиру без нанесення будь-якої, навіть найменшої, шкоди здоров’ю.

Цей вид прибирання особливо популярний, якщо потрібно очистити килимові покриття, матраци, м’які меблі; видалити бруд із покриття для підлоги, а також будь-якої іншої горизонтальної поверхні; очистити скло, дзеркала, кришталь і т.д.

Таким чином, ECO прибирання — це найсучасніший вид очищення приміщення від мікроорганізмів, пилу та бруду, а наша клінінг-компанія із задоволенням допоможе вам створити ідеальний, блискучий своєю чистотою, безпечний будинок!

Comments are closed.