Чищення фасаду

Чистий фасад — це так само важливо, як і чистота самої будівлі та приміщення загалом. Спочатку, на людину, яка вперше підійшла до будівлі, перше враження створює фасад. Звичайно, якщо він брудний, уся чарівність будівлі, якою б вона не була гарною, просто зникає.

Наша клінінг-компанія, окрім надання якісних послуг із прибирання, пропонує Вам скористатися шансом отримати блискучий своєю чистотою фасад.

Для такої процедури залучаються лише найдосвідченіші альпіністи, які швидко помиють або очистять фасад будь-якої будівлі, а також усунуть будь-які забруднення, пов’язані з погодними умовами.

Ми гарантовано здійснюємо миття фасадів у найкоротші терміни, бо підготовка до проведення такого виду робіт вимагає не більше 1 години часу, після закінчення робіт буде потрібно стільки ж часу.

Кожному власнику важливо враховувати, що миття фасаду обов’язково необхідно проводити не менше двох разів на рік. Такі заходи важливі, тому що забруднене повітря, пил, вихлопні гази, викиди активно сідають на поверхні, через що відбувається агресивна дія на матеріал фасаду (не важливо, це скло, пластик або ін.). Таким чином, якщо не проводити планове миття фасаду, поверхня руйнується, на ній можуть з’являтися різного виду плями, позбавитися яких практично неможливо (наприклад, так званий, «водяний камінь»).

Наші фахівці — професіонали у своїй справі, тому вони якісно зможуть виконати миття фасаду із застосуванням засобів для чищення, видалення висолів, миття скління та багато інших операцій! Ми завжди раді допомогти Вам!

Comments are closed.