Прибирання ресторану після ремонту

Ремонт чи будівництво вашого ресторану закінчено, і ви вже мрієте, яким фантастичним буде його відкриття? Мабуть, у цьому випадку, єдине, що може затьмарювати цю подію — післябудівельне прибирання ресторану.

Цей процес дуже трудомісткий, монотонний, так ще і тривалий. Однак справа змінюється повністю, коли за роботу беруться професіонали нашої клінінг-компанії! Ми працюємо якісно, ​​швидко та злагоджено. Ви навіть не повірите своїм очам, усвідомивши, як зміниться ваш ресторан!

Спектр завдань, які ми виконуємо, дуже великий, адже післябудівельне прибирання ресторану дуже клопіткий, проте є основні послуги, які дуже популярні в наших клієнтів. Ними є:

  • сухе та вологе прибирання;
  • виніс сміття;
  • видалення залишків фарби, скотчу, лаку, клею тощо. постбудівельних матеріалів;
  • миття вікон, у тому числі із двох сторін;
  • видалення плям, у тому числі застарілих;
  • видалення бруду та сміття з важкодоступних ділянок тощо.

Якщо є необхідність, наші професіонали можуть працювати й пізно ввечері або дуже рано вранці. Важливим є й те, що при своїй роботі наші фахівці використовують лише надпотужні миючі та дезінфікуючі засоби, які ефективно борються з будь-якими забрудненнями, при цьому цілком нешкідливі для людського організму.

Проведення післябудівного прибирання ресторану значно полегшить вам життя, а також позбавить рутинних турбот. Звертайтеся до нашої клінінг-компанії, якщо хочете отримати послугу за найвищим рівнем!

Comments are closed.